windykacja

Windykacja Bydgoszcz

Grupa kancelarii TRUST specjalizuje się w kompleksowej pomocy prawnej świadczonej na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie przy windykacji należności oraz posiadane kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy rzetelność oraz skuteczność działań. Cechuje nas zaangażowanie oraz kreatywne podejście do każdego klienta. Chętnie podejmujemy trudne wyzwania. Każdą sprawę traktujemy z uwagą i troską o najmniejsze szczegóły. Proponujemy optymalne rozwiązania, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Posiadamy duże doświadczenie w działaniach windykacyjnych, dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa oraz liczysz na efektywną windykację należności, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi radcami prawnymi lub do umówienia wizyty w naszej kancelarii – Bydgoszcz, ul. Gotowskiego 6/210.

Windykacja należności i długów

Umów należy dotrzymywać, a osoby i przedsiębiorstwa, wobec których klienci czy kontrahenci postępują wbrew wcześniej ustalonym regułom, mają prawo do podjęcia stosownych kroków. W przypadku zaległości finansowych i odmów płatności za wykonane usługi albo sprzedane produkty istnieje możliwość skorzystania z mechanizmu windykacji, którego wdrażaniem zajmuje się nasza kancelaria. Za pomocą przewidzianych w przepisach narzędzi staramy się odzyskać należności, dokładnie analizując każdą sprawę, aby dobrać metody działania.

Stawiamy przede wszystkim na polubowne rozwiązanie problemu. Dajemy dłużnikowi do zrozumienia, że dla niego samego spłacenie wierzytelności jest najlepszym wyjściem, a próby uchylania się od tej powinności mogą się skończyć tylko większymi wydatkami i poważniejszymi kłopotami. W razie potrzeby sięgamy po kolejne narzędzia prawne, aby wywrzeć presję na uchylających się od zapłaty osobach, firmach czy innych podmiotach. Mamy siedzibę w Bydgoszczy, ale windykacja może zostać przeprowadzona też zdalnie, dlatego współpraca z nami wchodzi w grę niezależnie od miejsca zamieszkania czy prowadzonej działalności.

Zobacz również Odszkodowania

motto adwokata z Bydgoszczy, prawo karne, prawo pracy, obsługa prawna firm i osób fizycznych