photo-kontakt

Tworzenie i analiza umów

Nasze kancelarie prawne oferują przygotowanie projektów umów skrojonych ściśle pod potrzeby klienta. Stworzymy dla ciebie dostosowane do twoich potrzeb popularne umowy jak najem, użyczenie, pożyczka, a także skomplikowane i niestandardowe umowy np. inwestycyjne, o przeprowadzenie robót budowlanych, o współpracy biznesowej. Radcy prawni i adwokaci wykorzystają możliwości prawa cywilnego tak, by twoje interesy były najlepiej chronione. Dobry radca prawny przeanalizuje także dotychczas stosowane umowy lub ich projekty, by wyeliminować z nich niekorzystne lub ryzykowne zapisy i zagwarantować bezpieczeństwo prawne. Przygotujemy dla ciebie także umowę spółki, która będzie najbardziej odpowiadała twoim zamiarom biznesowym.

Wsparcie prawne negocjacji biznesowych

Rozwiązywanie problemów z zakresu prawa pracy

Zespół radców prawnych i adwokatów udzieli wsparcia w problemach z zakresu prawa pracy. Pomożemy przy zatrudnieniu pracowników, pracowniczych kwestiach bieżących oraz przy kończeniu współpracy z pracownikami.

Rozwiązywanie problemów prawnych z sektora działalności danego przedsiębiorstwa

Nasza bydgoska kancelaria prawna wesprze twoją firmę w rozwiązaniu jej problemów wynikających z działania w specjalistycznym sektorze. Oferujemy obsługę prawną firm w działających w sektorze budowlanym, produkcyjnym, handlowym, usługowym czy medycznym.

Obsługa spółek prawa handlowego i spółdzielni

W ramach obsługi prawnej firm świadczymy kompleksowe usługi na rzecz spółek prawa handlowego i spółdzielni. Przygotujemy projekty umów, aktów wewnętrznych, uchwał i pomożemy zgłosić je do KRS.

Windykacja należności od kontrahentów

Przedsiębiorcy często borykają się z zaległościami płatniczymi i nierzetelnymi kontrahentami. Nasi prawnicy pomogą odzyskać należności wraz z odsetkami za opóźnienie. Podejmiemy się windykacji – na drodze przesądowej, sądowej, a następnie egzekucyjnej.

Prowadzenie postępowań sądowych

Spory sądowe mogą się okazać nieuniknione, jeśli prowadzisz własną firmę. Przed sądem warto mieć wsparcie dobrego radcy prawnego lub adwokata, by nie ryzykować błędów, które mogą kosztować przegraną. Nasze kancelarie prawne specjalizują się w reprezentowaniu przedsiębiorców przed sądami – zarówno w dochodzeniu odszkodowań czy niezapłaconych należności, jak i w sporach umownych czy rzeczowych.

Kompleksowa obsługa prawna firm

przewidujemy możliwość rozliczenia w formie ryczałtu, stawki godzinowej albo w formie mieszanej (ryczałt + stawka godzinowa). Sposoby rozliczenia zawsze są ustalane indywidualnie.

motto adwokata z Bydgoszczy, prawo karne, prawo pracy, obsługa prawna firm i osób fizycznych