odszkodowania

Specjalizacja w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych od indywidualnych praktyk lekarskich, NZOZów, klinik lekarskich, szpitali

Nasi radcy prawni w Bydgoszczy od wielu lat specjalizują się w prowadzeniu spraw o błędy lekarskie. Postępowania w sprawie błędów medycznych prowadzimy zarówno na etapie przesądowym, jak i w sądach. Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania od indywidualnych lekarzy, klinik, przychodni oraz szpitali. Z uwagi na stopień skomplikowania spraw profesjonalna pomoc prawnika jest potrzebna i podnosi skuteczność w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie lekarzy i podmiotów medycznych w przypadku dochodzenia od nich roszczeń z tytułu błędów lekarskich

Nasi radcy prawni i adwokaci w Bydgoszczy mają wieloletnie doświadczenie w występowaniu w sprawach o błędy medyczne. Postępowania w sprawie błędów lekarskich prowadzimy zarówno na etapie przesądowym, jak i w sądach. Pomagamy w obronie przed niezasadnymi roszczeniami i uniknięciu zapłaty nienależnego odszkodowania. Z uwagi na stopień skomplikowania spraw pomoc profesjonalnej kancelarii prawnej jest potrzebna i podnosi skuteczność obrony. Zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie prawne dla podmiotów medycznych w działalności bieżącej i sporach sądowych

Nasze kancelarie prawne oferują szerokie wsparcie dla podmiotów medycznych (indywidualnych praktyk lekarskich, NZOZów, klinik lekarskich, szpitali). Radcy prawni pomogą w działalności bieżącej oraz w postępowaniach sądowych. Zapraszamy do kontaktu.

motto adwokata z Bydgoszczy, prawo karne, prawo pracy, obsługa prawna firm i osób fizycznych