odszkodowania

Dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz

Zadaniem specjalistów pracujących w służbie zdrowia jest stosowanie metod zgodnych ze sztuką i przyjętymi standardami. Niestety w każdym większym mieście zdarzają się błędy lekarskie i medyczne – w Bydgoszczy dochodzenie i odzyskiwanie odszkodowań przeprowadzają kancelarie odszkodowawcze takie jak nasza. Jak zabrać się za formalności związane z podobnymi sprawami? To dość skomplikowany proces wymagający uwzględnienia licznych zmiennych, dlatego nasz zespół zajmuje się również rekompensatami powypadkowymi. Pracują oni w naszym zespołem, który zajmuje się też rekompensatami powypadkowymi.

Specjalizacja w dochodzeniu roszczeń z tytuł błędów lekarskich

Przeprowadziliśmy wiele postępowań w zakresie błędów medycznych. Uczestniczymy w nich w ramach czynności przedsądowych, a także w przypadku procesów na wokandzie. Naszym celem jest dochodzenie i odzyskiwanie odszkodowań dla osób, które padły ofiarami pomyłek lekarskich. Jako kancelaria podejmujmy się wszystkich spraw niezależnie od skali i rodzaju problemu oraz podmiotu czy specjalisty, wobec którego roszczenia mają być wysunięte – kliniki, lekarza, przychodni, szpitala albo innej placówki. Nasze usługi obejmują też pozyskiwanie należności powypadkowych od towarzystw ubezpieczeniowych.

Wsparcie lekarzy i podmiotów medycznych w przypadku dochodzenia od nich roszczeń z tytułu błędów lekarskich

Współpracujemy również z drugą stroną – kadrą medyczną. Naszą rolą jest obrona specjalistów oskarżonych o popełnienie błędu lekarskiego przed wysuwanymi wobec nich roszczeniami. Kancelarie odszkodowawcze wykonujące tego rodzaju zlecenia są zobligowane do zachowania poufności, która jest podstawowym elementem każdej współpracy z naszym zespołem. Zajmujemy się też dochodzeniem i odzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych.

Odszkodowanie powypadkowe – Bydgoszcz i kujawsko-pomorskie

Jeśli sprawa się nie przedawniła, osoba, która doznała obrażeń z powodu jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia, pod pewnymi warunkami ma prawo do ubiegania się o rekompensatę z tego tytułu. Do świadczonych przez nas usług należą zarówno analiza danego przypadku, jak i prowadzenie działań wobec towarzystw ubezpieczeniowych, firm i innych podmiotów publicznych. Poza dochodzeniem środków z powodu błędów lekarskich i medycznych jako kancelaria siedzibą w Bydgoszczy pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe, a w razie odmowy wypłacenia środków możemy zająć się ich odzyskiwaniem.

motto adwokata z Bydgoszczy, prawo karne, prawo pracy, obsługa prawna firm i osób fizycznych