Kancelaria adwokacka w Bydgoszczy

O nas

Joanna Miśkiewicz-Wędrowska

absolwentka UMK w Toruniu, radca prawny wpisana w OIRP w Bydgoszczy pod nr Bd -1122, ukończyła studium z postępowania przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, biegle włada językiem angielskim. Specjalizuje się w prawie medycznym i inwestycjach budowlanych, posiada praktykę w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz procesach sądowych.

Autorka bloga http://trust-miskiewicz.blog.onet.pl. Jej pasją są jazz, podróże i fotografia.

 

Danuta Miśkiewicz

absolwentka UMK w Toruniu, radca prawny wpisana w OIRP w Bydgoszczy pod nr Bd -341, ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na UMK oraz studium z postępowania przez Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, posiada doświadczenie z pracy w organach podatkowych, zapewniała wszechstronną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, prowadziła liczne postępowania sądowe, specjalizuje się w problematyce spraw rodzinnych, rozwodowych oraz w odszkodowaniach. Jej pasją jest historia i publicystyka.

 

Edward Miśkiewicz

absolwent UMK w Toruniu, radca prawny wpisany w OIRP w Bydgoszczy pod nr Bd -342, ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na UMK, posiada ministerialne zaświadczenie uprawniające do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej, przez wszystkie lata swej praktyki koncentrował się na obsłudze podmiotów gospodarczych w tym spółek handlowych i podmiotów z udziałem publicznym. Prowadził liczne postępowania sądowe, w tym także przed Sądem Najwyższym. Posiada duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa spółek,
w którym się specjalizuje. Wolny czas chętnie przeznacza na podróże
i pływanie rekreacyjne.

motto adwokata z Bydgoszczy, prawo karne, prawo pracy, obsługa prawna firm i osób fizycznych